Müsteşarlar

 

Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
Osman ÇELİK 29.06.2016  Halen bu görevdedir. 
Cavit DAĞDAŞ (Vekaleten)  01.09.2014   29.06.2016
İbrahim Halil ÇANAKCI 05.05.2003 01.09.2014
Faik ÖZTRAK 16.03.2001 21.04.2003
Ahmet Selçuk DEMİRALP 06.07.1999 02.03.2001
Cüneyt SEL (Vekaleten) 06.05.1999 06.07.1999
Yener DİNÇMEN 08.12.1997 04.05.1999
Ahmet Mahfi EĞİLMEZ 16.07.1997 04.12.1997
Prof.Dr. Mehmet KAYTAZ 26.04.1996 16.07.1997
Nevzat SAYGILIOĞLU (Vekaleten) 02.11.1995 26.04.1996
Ayfer YILMAZ 23.12.1994 01.11.1995