KurumsalBakan ve Yöneticiler Birim Yöneticilerimiz

Birim Yöneticilerimiz

HAZİNE KONTROLÖRLERİ KURULU BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
AHMET ÜMİT SUCU (Vekaleten)  08.04.2016  Halen bu görevdedir. 
İRFAN TOKGÖZ 30.12.2014   08.04.2016 
İRFAN TOKGÖZ (Vekaleten)  07.06.2011  30.12.2014 
YAŞAR AKGÜN 26.11.2007 06.06.2011
YAŞAR AKGÜN (Vekaleten) 15.10.2007 26.11.2007
HİKMET ESEN 12.01.2004 14.10.2007
HİKMET ESEN (Vekaleten) 15.10.2003 12.01.2004
ÖZCAN ELVERDİ 13.09.2001 14.10.2003
BURHANETTİN AKTAŞ(Vekaleten) 18.06.2001 13.09.2001
İSMET GÜMÜŞLÜOĞLU 01.09.1997 18.06.2001
ORHAN TUR (Vekaleten) 06.11.1996 01.09.1997
MUSTAFA ADIGÜZEL 09.03.1995 01.11.1996
MUSTAFA ADIGÜZEL (Vekaleten) 14.10.1993 09.03.1995
İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
AKİF AKŞAM 24.08.2016  Halen bu görevdedir. 
ALİ KAYIM 06.01.2014  24.08.2016 
FATİH SEZER  10.10.2012  10.09.2013 
ARSLAN BAŞ 18.01.2008 24.09.2012
SİGORTA DENETLEME KURULU BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
ARİF HİKMET CESUR 03.05.2010 Halen Bu Görevdedir.
ARİF HİKMET CESUR (Vekaleten) 09.10.2008 03.05.2010
İBRAHİM TAŞBAŞI 27.09.2005 06.10.2008
İBRAHİM TAŞBAŞI (Vekaleten) 16.03.2004 27.09.2005
VİLDAN KOCAMAN 03.09.2001 15.03.2004
ERDOĞAN ULUSOY (Vekaleten) 18.06.2001 03.09.2001
YAVUZ AYTEKİN 12.11.1997 18.06.2001
YAVUZ AYTEKİN (Vekaleten) 06.08.1997 12.11.1997
BÜLENT SOMUNCU 03.09.1996 06.08.1997
BÜLENT SOMUNCU (Vekaleten) 15.11.1995 03.09.1996
EROL OKUYAN 15.01.1995 15.11.1995
KAMU FİNANSMANI GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
MEHMET EMRE ELMADAĞ (Vekaleten) 02.11.2016  Halen Bu Görevdedir.  
TAŞKIN TEMİZ 01.11.2012 01.11.2016 
TAŞKIN TEMİZ (Vekaleten) 17.07.2012 01.11.2012
MEHMET COŞKUN CANGÖZ 29.11.2006 16.07.2012
M. COŞKUN CANGÖZ(Vekaleten) 10.11.2005 29.11.2006
TÜLAY ŞAYLAN 05.01.2001 08.11.2005
RECEP HAKAN ÖZYILDIZ 29.11.1999 05.01.2001
TÜLAY ŞAYLAN(Vekaleten) 27.10.1999 29.11.1999
MEHMET EMİN DEDEOĞLU 06.08.1997 27.10.1999
TEVFİK FİKRET BARAN 16.10.1995 06.08.1997
NAMIK DAĞALP 10.11.1993 01.07.1995
KAMU SERMAYELİ KURULUŞ VE İŞLETMELER GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
MEHMET KAYA(Vekaleten) 02.11.2016 Halen Bu Görevdedir.  
SELİM YEŞİLBAŞ 05.04.2010 02.11.2016
SELİM YEŞİLBAŞ (Vekaleten) 08.02.2010 05.04.2010
MEHMET SEFA PAMUKSUZ 07.10.2004 08.02.2010
M. SEFA PAMUKSUZ (Vekaleten) 17.05.2004 07.10.2004
MEHMET RASGELENER 09.12.1999 15.03.2004
AYŞE DÖNMEZER 18.08.1997 02.08.1999
AYHAN ÖZER 16.01.1997 08.08.1997
RECEP HAKAN ÖZYILDIZ 09.03.1995 18.10.1996
DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
KEMAL ÇAĞATAY İMİRGİ(Vekaleten)  09.08.2017  Halen Bu Görevdedir.
ÖMER ETHEM BAYAR (Vekaleten) 08.09.2016  08.08.2017
HAKAN TOKAÇ   15.08.2014  01.09.2016 
HAKAN TOKAÇ (Vekaleten) 09.09.2013  15.08.2014
EVREN DİLEKLİ (Vekaleten) 28.07.2010 02.09.2013
MEMDUH ASLAN AKÇAY 07.10.2004 20.07.2010
MEMDUH ASLAN AKÇAY (Vekaleten) 17.05.2004 07.10.2004
SEVEN YÜCEL(Vekaleten) 20.03.2004 17.05.2004
MELİH NEMLİ (Vekaleten) 15.07.2003 15.03.2004
HÜSEYİN ERSEN EKREN 05.01.2001 15.07.2003
MEHMET AYDIN KARAÖZ 09.03.1995 05.01.2001
M. AYDIN KARAÖZ (Vekaleten) 28.12.1994 09.03.1995
MEHMET BÜLENT ÖZGÜN 15.11.1993 23.12.1994
MALİ SEKTÖRLE İLİŞKİLER VE KAMBİYO GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
HAKAN ERTÜRK (Vekaleten) 10.11.2016 Halen Bu Görevdedir.
ALİ ARSLAN 02.11.2011 09.11.2016
ALİ ARSLAN (Vekaleten) 05.05.2010 20.05.2010
MEHMET AÇIKEL 19.08.2005 04.05.2010
MEHMET AÇIKEL (Vekaleten) 25.08.2004 19.08.2005
İSMAİL ERDEMİR (Vekaleten) 17.05.2004 25.08.2004
ZAFER BALTACIOĞLU 13.03.2001 15.03.2004
ZEHRA KIRLIDOĞ (Vekaleten) 22.01.2001 13.03.2001
NAMIK DAĞALP 01.09.2000 22.01.2001
BİNNUR BERBEROĞLU (Vekaleten) 04.07.2000 31.08.2000
ADNAN YAYLACI 25.11.1997 04.07.2000
ENGİN ARAS 02.09.1996 15.10.1997
İHSAN FEYZİBEYOĞLU 09.03.1995 02.09.1996
AHMET SELÇUK DEMİRALP 17.01.1989 28.08.1994
SİGORTACILIK GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
NEDRET ŞERİF ÇAKIRSOY (Vekaleten) 19.01.2017  Halen Bu Görevdedir.
GÖKHAN KARASU (Vekaleten) 23.02.2015  19.01.2017
AHMET GENÇ 06.11.2007 23.02.2015 
AHMET GENÇ (Vekaleten) 16.07.2004 06.11.2007
SEDAT YAMAK 31.05.2002 16.07.2004
SEDAT YAMAK (Vekaleten) 16.04.2002 31.05.2002
NAMIK DAĞALP 17.01.2000 16.04.2002
ALİ TEOMAN KERMAN 31.07.1997 02.08.1999
MEHMET KARAKAYA 14.10.1996 31.07.1997
SELİM SERVET TAŞDELEN 09.03.1995 17.07.1996
EKONOMİK ARAŞTIRMALAR GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
YUSUF RIZA UZUNPOSTALCI 30.06.2014  Halen Bu Görevdedir. 
YUSUF RIZA UZUNPOSTALCI (Vekaleten) 23.09.2013 30.06.2014
GÜLSÜM YAZGANARIKAN 19.10.2006 09.09.2013
GÜLSÜM YAZGANARIKAN (Vekaleten) 10.11.2005 19.10.2006
ÖZHAN ÜZÜMCÜOĞLU 30.09.1998 07.11.2005
TEVFİK FİKRET BARAN 06.08.1997 16.07.1998
MUSTAFA FERHAT EMİL 09.03.1995 06.08.1997
DEVLET DESTEKLERİ GENEL MÜDÜRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
MUSTAFA YILMAZ KARAKUŞCU (Vekaleten) 03.10.2016  Halen Bu Görevdedir. 
MEHMET YENER 03.12.2010 30.09.2016
I. HUKUK MÜŞAVİRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
NADİRE ÜNSAL (Vekaleten) 27.04.2016  Halen Bu Görevdedir.
AHMET FETHİ TOPTAŞ 07.01.2006 21.04.2016
ZEYNEP ALEV AL(Vekaleten) 10.11.2005 19.01.2006
İSMET ÇEBİ 04.06.1998 07.11.2005
MEHMET ERDEM ERGİN (Vekaleten) 27.03.1998 04.06.1998
SAVAŞ KENDİRLİ(Vekaleten) 08.07.1996 27.03.1998
AYSEL SAİME GÜREL 12.06.1995 05.07.1996
AYSEL SAİME GÜREL(Tedviren) 24.06.1994 12.06.1995
ALİ SELÇUK BERKİ(D.T.M) 07.09.1990 20.12.1994
     
     
PERSONEL DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
YALÇIN YÜKSEL 22.12.2014 Halen Bu Görevdedir.
YALÇIN YÜKSEL (Vekaleten) 07.11.2014 22.12.2014
MUSTAFA BİTİREN  16.08.2010 07.11.2014
MUSTAFA BİTİREN (Vekaleten)  25.05.2010 16.08.2010
ALİ ARSLAN  31.01.2005 25.05.2010
NEVZAT BAHRAN 21.03.2001 07.10.2004
NEVİN DEMİR (Vekaleten)   13.03.2001 21.03.2001
ZAFER BALTACIOĞLU 15.06.1998 13.03.2001
TURAN SERDENGEÇTİ 26.07.1996 15.06.1998
TURAN SERDENGEÇTİ (Vekaleten) 04.07.1996 26.07.1996
TİMUR TAMTUNALI 16.01.1995 03.07.1996
TİMUR TAMTUNALI (Vekaleten) 28.09.1993 16.01.1995
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
SALİH ERCAN  04.01.2017 Halen bu görevdedir. 
SALİH ERCAN (Vekaleten) 14.10.2016 04.01.2017
ÖMER CİHAN 21.05.2015 13.10.2016
ÖMER CİHAN (Vekaleten) 06.11.2014 21.05.2015
ARSLAN BAŞ 24.09.2012 06.11.2014
AYHAN MUTLU (Vekaleten) 11.03.2011 24.09.2012
SADETTİN PARMAKSIZ 21.04.2005 11.04.2011
AHMET GÖKPINAR 19.11.2003 07.04.2005
AHMET GÖKPINAR (Vekaleten) 15.10.2003 19.11.2003
RIFAT BÜLENT DEMİRBAĞ 28.06.2000 14.10.2003
SELAHATTİN NARİN 28.11.1996 12.04.2000
SELAHATTİN NARİN (Vekaleten) 30.10.1996 28.11.1996
KADİR MURAT DİLAVER 17.01.1995 22.10.1996
HASAN CANYOLDAŞI 14.10.1992 20.12.1994
STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLARIMIZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
İSMAİL KÖKSAL 04.01.2017 Halen bu görevdedir.
İSMAİL KÖKSAL (Vekaleten) 27.09.2016  04.01.2017
HALİL İBRAHİM AZAL   25.01.2016  26.09.2016
HALİL İBRAHİM AZAL (Vekaleten) 11.01.2016  25.01.2016
FATİH SEZER 04.09.2015 11.01.2016 
HALİL İBRAHİM AZAL 31.12.2014 04.09.2015
FATİH SEZER 10.09.2013 05.11.2014
MUSTAFA AKMAZ 11.05.2012 23.08.2013
MUSTAFA AKMAZ (Vekaleten) 16.07.2007 11.05.2012
ALİ ARSLAN (Vekaleten) 07.06.2007 16.07.2007
HAKAN TOKAÇ (Vekaleten) 27.03.2006 07.06.2007
SADETTİN PARMAKSIZ (Vekaleten) 02.01.2006 27.03.2006
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLERİMİZ
Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılış Tarihi
AYTEN GÖK 18.05.2015 Halen Bu Görevdedir.
AYTEN GÖK(Vekaleten) 07.11.2014 18.05.2015
TURGUT TÜRKEŞ 16.04.2010 04.11.2014
ALİ ARSLAN(Vekaleten) 04.01.2010 30.12.2009
AYDIN HASKEBAPÇI 16.08.2007 16.08.2007
AYDIN HASKEBAPÇI(Vekaleten) 10.06.2004 20.04.2003
ORSOY GİRGİÇ 26.05.2001 26.05.2001
NURAY GÖKTAŞ 17.11.1995 20.12.1994